Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EIP S.A. z siedzibą w: J. Dąbrowskiego 30, 02-561 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu

EIP S.A.O firmie

  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 18 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

EIP S.A.

Jarosława Dąbrowskiego 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy działu marketingu w koordynowaniu i realizacji kampanii marketingowo-reklamowych;

  • Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych;

  • Dobieranie odpowiednich środków z zakresu reklamy i marketingu;

  • Przygotowywanie i wdrażanie kampanii PR;

  • Monitorowanie rynku IT;

  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie marketingu i reklamy;

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i innymi zewnętrznymi wykonawcami;

  • Obsługa profili social media;

  • Wsparcie działań handlowych – przygotowywanie prezentacji, organizacja eventów firmowych;

  • Redagowanie wpisów na profilach social media, budowanie interakcji z odbiorcami.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach;

  • Kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office;

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Pomysłowość;

  • Poczucie odpowiedzialności za pracę;

  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne;

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce i marketing, PR;

To oferujemy

  • Nowoczesne i klimatyzowane biuro;

  • Wysoka jakość narzędzi pracy;

  • Komercyjna opieka medyczna;

  • Zajęcia językowe z native speakers;

  • Możliwości uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach;

  • Prowadzony przez doświadczonych ekspertów - wewnętrzny mentoring;

  • Możliwa ścieżka rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja dokumentów

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Decyzja

EIP S.A.

Jesteśmy firmą zajmującą się dostarczaniem kompleksowego oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się we wdrożeniach, projektach integracyjnych oraz tworzeniu rozwiązań branżowych opartych o technologię Microsoft Dynamics.

Jesteśmy firmą międzynarodową (ponad połowa wdrożeń poza Polską). Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy szczególnie widoczni na rynku Brytyjskim. Ponadto mamy doświadczenie z klientami ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.

W Polsce zatrudniamy ponad 70 osób. Nasz zespół stale się powiększa. Posiadamy biura w całej Polsce, natomiast nasza główna siedziba to Warszawa.

Przewiń do profilu firmy