Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Grupa Zibi S.A.O firmie

  • Wirażowa 119, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa Zibi S.A.

Wirażowa 119

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, wdrażanie i egzekwowanie postępów strategii marketingowych podległych marek,

  • przygotowywanie kampanii reklamowych w mediach drukowanych oraz Internecie,

  • współpraca i koordynacja prac agencji reklamowych (social media, Google Ads i PR),

  • kontakt z dostawcami oraz klientami w języku polskim i angielskim,

  • wsparcie w selekcji produktów podległych marek podczas spotkań z dostawcami,

  • kontrola stanów magazynowych materiałów reklamowych oraz ich zamawianie,

  • współpraca z działami sprzedaży hurtowej i detalicznej w zakresie marketingu,

  • opracowywanie i wdrażanie promocji handlowych oraz programów lojalnościowych,

  • przygotowywanie zestawień, analiz, raportów i prezentacji z realizacji kampanii marketingowych,

  • rozliczanie budżetu marketingowego zgodnie z wytycznymi ustalonymi z dostawcą.

Nasze wymagania

  • masz min. 1 rok doświadczenia w dziale marketingu, e-commerce lub agencji marketingowej,

  • ukończyłeś lub jesteś w trakcie studiów z zakresu marketingu, zarządzania, ekonomii lub pokrewnych

  • interesujesz się tematyką social media,

  • sprawnie poruszasz się w MS Excel,

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym płynną komunikację słowną oraz pisemną (min. B2),

  • kreatywność to Twoja mocna strona,

  • samodzielnie organizujesz swoją pracę i nie masz problemu z wyznaczaniem priorytetów,

  • pozytywnie podchodzisz do wyznaczonych celów i wyzwań,

  • jesteś nastawiony na samorozwój - chcesz się uczyć nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty,

  • mile widziane doświadczenie w branży Retail/Fashion.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, na umowę o pracę i pełen etat,

  • pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy,

  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • szkolenia z dziedziny marketingu oraz różnych strategii zarządzania,

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, smartfon),

  • opiekę medyczną Medicover - w pełni refundowaną,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU,

  • atrakcyjne zniżki na cały asortyment Grupy Zibi.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślić wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Poznaj nas lepiej na - www.zibi.pl/kariera

Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku? Koniecznie prześlij do nas swoje CV!