Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący monitoring skuteczności prowadzonych działań marketingowych w oparciu o dane analityczne, w odniesieniu do celów biznesowych i marketingowych na bazie KPI;

  • Cykliczne i okresowe przygotowywanie raportów i zestawień

  • Kontrola oraz nadzór nad realizacją budżetu marketingowego;

  • Monitorowanie aktywności konkurencji oraz sytuacji na rynku pod kątem produktów, nowości, trendów;

  • Współudział w planowaniu działań marketingowo- komercyjnych;

  • Przygotowywanie prezentacji prezentujących wnioski z analizy danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym;

  • Znajomość MS Power Point na poziomie zaawansowanym;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Zainteresowanie obszarem marketingu;

  • Duża chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji;

  • Dokładność i rzetelność w działaniu;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, międzynarodowej firmie;

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć rekreacyjno-sportowych, kursy j. angielskiego, szkolenia techniczne i "miękkie", wyjścia integracyjne, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy naszej sieci; możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji;

  • Dynamiczne środowisko pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych kolegów :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe