Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista. ds. marketingu

Dealer Consulting Group Konieczny i Wspólnicy S.J.O firmie

4 200–5 500
brutto / mies.

Dealer Consulting Group Konieczny i Wspólnicy S.J.

Jutrzenki 177

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji kampanii marketingowych wydawnictwa Miesięcznik Dealer
  • pomoc przy tworzeniu stron internetowych
  • realizacja kampanii reklamowych Google
  • realizacja kampanii na profilach społecznościowych Facebook / Linkedin
  • wsparcie podczas organizacji eventów oraz konferencji dla dealerów samochodowych
  • odpowiedzialność za aktualizację i przygotowywanie bazy CRM pod poszczególne kampanie
  • wsparcie administracyjne firmy

Nasze wymagania

  • zainteresowanie tematami związanymi z marketingiem internetowym
  • chęć rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy w tym zakresie
  • podstawowe umiejętności graficzne - wyczucie estetyczne
  • podstawowe umiejętności z zakresu pisania tekstów reklamowych
  • pewność siebie w zakresie obsługi komputera, oprogramowania biurowego, narzędzi do komunikacji i portali społecznościowych, programów CRM
  • dobra znajomość programu Excel
  • komunikatywność, skrupulatność i rzetelność,
  • znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kategorii B, będą dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem rynku sprzedaży samochodów i usług serwisowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stałe atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy komputer oraz telefon
  • możliwość awansu
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Młodszy specjalista. ds. marketingu, Jutrzenki 177, Włochy, Warszawa