Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej firmy

  • planowanie i organizowanie akcji marketingowych

  • wsparcie przy organizowaniu eventów (m.in. targi, imprezy firmowe, spotkania branżowe)

  • współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy, podwykonawcami, agencjami reklamowymi

  • współpraca z działem handlowym przy pozyskiwaniu nowych klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość podstawowych zagadnień marketingu

  • znajomości pakietu MS Office w tym MS Power Point,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • znajomość social mediów

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • kreatywność, zaangażowanie,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę dla nowoczesnej i rozwijającej się marki

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wyjazdy i spotkania integracyjne

  • kreatywne i inspirujące środowisko pracy

  • biuro z prywatnym ogródkiem i sauną

  • kartę multisport

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • Kwartalny SUPREME DAY

  • Konkursy z nagrodami dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa online z Rekruterem

2

II etap - rozmowa z Managerem Regionu

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?