Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach i aktywnościach marketingowych (przygotowanie komunikacji, narzędzi marketingowych, prezentacji, raportów),

  • aktualizacja materiałów marketingowych - współpraca z grafikami, agencjami i drukarniami,

  • wsparcie przy aktualizacji informacji produktowych na stronach internetowych

  • wsparcie przy organizacji wydarzeń branżowych, sesji zdjęciowych

  • pomoc w organizacji eventów biznesowych (targi, webinary, konferencje)

  • zamawianie gadżetów marketingowych

  • wsparcie w prowadzeniu firmowych profili social media

  • bieżące wsparcie w projektach departamentu marketingu

Nasze wymagania

  • min. 1 rok pracy w zespole marketingu na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (kierunek marketing)

  • umiejętność pracy w zespole

  • inicjatywa i komunikatywność

  • chęć rozwoju i otwartość na nowe wyzwania

  • systematyczność oraz dokładność w realizacji zadań

  • praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, w szczególności word, excel, power point

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 25-letnim doświadczeniem

  • możliwość rozwoju w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • przyjazne, inspirujące środowisko pracy

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do platformy szkoleniowo - webinarowej