Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Robert Bosch Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jutrzenki 105

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wizerunku marki na rynku

  • Tworzenie narzędzi komunikacji (np. newslettery, materiały drukowane, filmy, publikacje, reklamy, materiały POS, gadżety)

  • Tworzenie i aktualizacja stron internetowych i innych narzędzi internetowych

  • Tworzenie i wdrażanie działań wspierających sprzedaż

  • Badanie rynku, analiza działań konkurencji i trendów sprzedażowych

  • Zapewnienie zgodności materiałów z zasadami identyfikacji wizualnej marki (online, offline)

  • Bieżąca współpraca m.in. z Działem Sprzedaży, Serwisu, klientami, Centralą firmy

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu projektów marketingowych w dużej organizacji

  • Dokładność, doskonała organizacja pracy

  • Znajomość aktualnych trendów rynkowych w obszarze narzędzi online

  • Doświadczenie w kontaktach i pracy bezpośredniej z klientami

  • Umiejętność gromadzenia i analizy danych, wyciągania wniosków, tworzenia czytelnych raportów i prezentacji

  • Doskonała znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Silna orientacja na realizacje celów

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas zastępstwa do marca 2023

  • Praca wśród ekspertów – Twoim przełożonym będzie osoba z wieloletnim doświadczeniem

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i wykazania się kreatywnością

  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy

  • Szeroka oferta szkoleń, konferencji i webinarów

  • Prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe

  • Benefity dla rodzin (półkolonie dla dzieci, elastyczny czas pracy z home office)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Przewiń do profilu firmy