Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu

Teatr Capitol - Scena Capitol Sp.z. o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wizerunek Teatru & Klubu Capitol

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowych

  • koordynacja produkcji materiałów marketingowych (broszur, katalogów, gadżetów, reklam itp.)

  • współpraca z działem sprzedaży oraz firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, drukarnie itp.)

  • aktualizacja treści na stronie internetowej Teatru

  • tworzenie treści reklamowych

  • przygotowywanie prezentacji i ofert oraz tworzenie raportów ze zrealizowanych działań

  • udział w ofertach i programach konkursowych, w których uczestniczy Teatr

Nasze wymagania

  • Od Kandydata / Kandydatki oczekujemy:

  • komunikatywności, otwartości i umiejętność budowania dobrych relacji

  • „lekkiego pióra” oraz zdolności tworzenia treści reklamowych

  • dokładności i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • nienagannej kultury osobistej

  • biegłej znajomości j.polskiego w mowie i piśmie

  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość oprogramowania typu CMS do zarządzania treściami na stronach internetowych oraz narzędzi do wysyłek newsletterów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • szkolenie od podstaw

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub inny preferowany przez Kandydata / Kandydatkę model współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnej wiedzy

  • udział w ciekawych projektach artystycznych w renomowanej instytucji

Teatr Capitol to jeden z największych i najprężniej rozwijających się teatrów prywatnych w Polsce. Powstał w 2008 roku dzięki inicjatywie aktorki i obecnej dyrektor teatru Anny Gornostaj oraz jej męża, reżysera Stanisława Mączyńskiego. Wysoki poziom teatru gwarantuje bogaty i różnorodny repertuar komediowy, budowany dzięki współpracy z wybitnymi reżyserami teatralnymi oraz wyśmienitymi aktorami. Teatr Capitol od lat prezentuje komediowe hity na deskach różnych scen w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy