Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ARCUS SA, spółka notowana na GPW w Warszawie, lider rynku zarządzania dokumentem,
korespondencją oraz integracji systemów IT
w związku z rozwojem, poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
[nr ref: SDM/11/2017]

Główne zadania na stanowisku

  • Wspieranie działań handlowych poprzez organizację targów, konferencji branżowych, szkoleń dla Partnerów
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych we współpracy z agencjami reklamowymi i studiami graficznymi
  • Współredagowanie, publikowanie i aktualizacja treści informacyjnych na stronie www, Intranecie i portalach społecznościowych
  • Wspieranie organizacji okolicznościowych spotkań firmowych

Dodatkowe oczekiwania od Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: marketing, marketing i PR)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży zbliżonej do reprezentowanej przez Grupę Arcus www.arcus.pl
  • Inicjatywa, umiejętność kreowania i wdrażania pomysłów
  • Wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm w kontaktach biznesowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny OK System)

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem poniższej Aplikacji, koniecznie z numerem referencyjnym w temacie maila.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Arcus S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym spółkom należącym do Grupy Arcus S.A.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się