Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QUEISSER PHARMA POLAND SP. Z O.O.

    Queisser Pharma prowadzi działalność w 60 państwach na całym świecie, a główna siedziba znajduje się w Niemczech. Od dziesiątek lat firma Queisser Pharma wraz z jej wiodącymi markami Doppelherz i Protefix, jest symbolem troski i dbałości o zdrowie.

    Misją Queisser Pharma jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Produkujemy szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wysoką jakością spełniając najbardziej rygorystyczne normy ciesząc się dużym zaufaniem klientów. Za nasz cel uważamy rozpoznawanie aktualnych potrzeb naszych klientów i dostosowywanie się do nich.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba zatrudniona na stanowisku młodszy specjalista ds. marketing’u będzie wspierać Brand Manager'a w realizacji projektów na etapie: przygotowania, wdrażania i monitorowania efektów.

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie materiałów reklamowych (materiały drukowane i digital)
    • tworzenie i redagowanie tekstów do prasy i Internetu
    • współpraca z agencjami reklamowymi i innymi dostawcami usług marketingowych
    • współpraca z działem sprzedaży
    • monitorowanie rynku, trendów konsumenckich, a także działań konkurencji
    • przygotowywanie prezentacji, raportów

    Wymagania:

    • ok. 1 rok doświadczenia w obszarze marketingu w branży farmaceutycznej
    • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, socjologia, polonistyka
    • komunikatywność, kreatywność
    • samodzielność i odpowiedzialność
    • doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
    • biegła znajomość pakietu Microsoft Office

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności związanych z marketingiem
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w międzynarodowej firmie farmaceutycznej o wysokiej renomie w Polsce i na świecie
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie)
    • realny wpływ na biznes

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Queisser Pharma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673) przy ul.  Domaniewska 39, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000685744 (dalej jako: „Spółka”).

    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 108), dalej jako: „KP” oraz w zakresie danych innych niż wskazane w art. 221 KP, w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako: „RODO”.

    W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem [email protected]

    Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 12 mieisięcy.

    Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak podania danych wskazanych w art. 221 KP będzie skutkował brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Przetwarzanie innych danych niż w art. 221 KP możliwe jest tylko w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, ale podanie tych danych nie jest obowiązkowe.

    Spółka może przetwarzać podane przez Panią/Pana dane osobowe tylko do zakończenia procesu rekrutacji. Oznacza to, że wszelkie podane przez Pana/Panią dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji, co uniemożliwi nawiązanie kontaktu i ewentualnej współpracy po tym okresie w przypadku prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeżeli zgadza się Pani/Pan, aby Spółka mogła wykorzystać Pani/Pana dane osobowe także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o  zaznaczenie poniższej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. W przypadku braku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych Pana/Pani dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne, a brak zgody nie będzie skutkował niekorzystnym traktowaniem osoby ubiegającej się o  zatrudnienie, a także nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

    Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt pod adresem [email protected]

    W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody zostaną usunięte.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.