Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Unum Życie TUiR S.A. (www.unum.pl) jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych na rynku zakresów ochrony, opierając się na wyjątkowej trosce o klienta.

    Unum Życie tworzy przyjazne, oparte na szacunku środowisko pracy, w którym każdy może odnieść sukces rozwijając się i realizując swój potencjał. Oparta na wartościach kultura organizacyjna spółki została uhonorowana licznymi nagrodami: Najlepszy Pracodawca 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2018 oraz Inspiratorzy Biznesu – Najlepszy Pracodawca w 2018. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Unum Życie dwukrotnie zostało wyróżnione certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: MKT/11/2018

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie artykułów, treści marketingowych i PR-owych
    • Wspieranie komunikacji korporacyjnej
    • Aktywne uczestnictwo w pracach i prowadzeniu strony internetowej Fundacji
    • Wsparcie bieżących zadań działu Marketingu

    Wymagania:

    • Umiejętność pisania artykułów i komunikatów marketingowych i PR
    • Praktyczna znajomość redakcji tekstów i optymalizacji treści
    • Zainteresowanie marketingiem, PR i nowymi kanałami komunikacji
    • Inicjatywa, samodzielność działania, rzetelność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
    • Kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, nastawienie na budowanie relacji i wrażliwość społeczna
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki/specjalizacje: marketing, public relations, reklama, filologia polska, filologia angielska, pedagogika, psychologia, socjologia
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
    • Umiejętność pracy w środowisku MS Office – Word, PowerPoint, Excel.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w firmowych projektach
    • Bogaty pakiet socjalny, m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dostęp do programu kafeteryjnego
    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 08.12.2018 r.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Dopisz klauzulę, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Pramerica Życie TUiR SA z siedzibą w Warszawie 00-854, al. Jana Pawła II 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

    bottom