Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

PARTNER CENTER SP. Z O.O.

  • Wolbórz

    Wolbórz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie działu marketingu w bieżących działaniach

  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów i bieżących zadań

  • Prowadzenie dystrybucji materiałów marketingowych i promocyjnych

  • Współpraca z Działami Sprzedaży

  • Poszukiwanie nowych możliwości, rozwijanie pomysłów i wykorzystywanie nowych narzędzi

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy, wielozadaniowość

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • Dokładność i zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoka komunikatywność

To oferujemy

  • pracę w bardzo ciekawej branży,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie regulaminowe

  • narzędzia pracy: telefon, laptop

  • benefity: karty Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie (współfinansowane)

  • zniżki na firmowe produkty

  • pracę w stałych godzinach 8.30-16.30 od pn. – pt.

Nasza firma, jako jeden z liderów w swojej branży, z wieloletnim doświadczeniem, należymy do czołówki krajowych importerów i dystrybutorów w branży alkoholowej. Jesteśmy przedstawicielem renomowanych i prestiżowych domów winiarskich Starego i Nowego Świata, wielokrotnie nagrodzonych na międzynarodowych konkursach.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk Aplikuj. Prosimy wpisać w temacie maila odpowiednio Młodszy Specjalista ds. Marketingu.