Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

Powstańców Śląskich 5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu strategii promocyjnej;

  • Wsparcie w prowadzeniu kampanii reklamowych;

  • Analizowanie wyników prowadzonych działań;

  • Prowadzenie kont w mediach społecznościowych;

  • Organizację szkoleń online i (docelowo) na żywo;

  • Organizację wystąpień na targach i konferencjach;

  • Organizację webinarów i podcastów z członkami naszego zespołu;

  • Przygotowywanie i wysyłkę newsletterów;

  • Współpracę z grafikami.

Nasze wymagania

  • Potrafisz poprawnie i ciekawie pisać;

  • Bardzo dobrze znasz MS Office;

  • Biegle poruszasz się w social mediach;

  • Masz wyczucie graficzne, wiesz co to są konstanse promocyjne i które kolory się ze sobą gryzą;

  • Posiadasz zdolności analityczne;

  • Jesteś odpowiedzialny (-a) i samodzielny (-a);

  • Dbasz o szczegóły;

  • Komunikujesz się po angielsku na poziomie co najmniej dobrym.

To oferujemy

  • umowę zlecenie na pół etatu;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę początkowo w systemie stacjonarnym z możliwością pracy hybrydowej;

  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu;

  • doskonałą lokalizację biura w centrum Wrocławia a w nim w pełni wyposażoną kuchnię, oraz pyszną świeżo paloną kawę oraz owoce w każdy wtorek;

  • integrację sportową – futsal, squash, badminton, udział w firmowych zawodach biegowych,

  • kwartalne imprezy oraz coroczne weekendowe wyjazdy integracyjne (do tego wrócimy po pandemii);

  • atrakcyjny pakiet benefitów: karty Multisport, kafeteryjny system benefitów MyBenefit, pracownicze grupowe ubezpieczenie na życie Generali; pakiety medyczne Medicover.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • zajęcia sportowe

Dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce!

Od 15 lat prężnie działamy w branży SEO i PPC zapewniając właścicielom stron internetowych skuteczną i efektywną promocję w Internecie. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Od 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bauer Media Group.

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, w otoczeniu przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi zawsze chętnych do pomocy, w atmosferze fantastycznej relacji, która często przenosi się poza godziny pracy - dobrze trafiłeś/-aś! Stawiamy na komunikację, pracę w luźnej atmosferze (nie obowiązuje u nas żaden dress-code) i integrację. Szanujemy czas naszych Pracowników i dbamy o work-life balance zarówno w pracy stacjonarnej jak i na home office. U nas nie pracujesz po godzinach i w weekendy. Mimo obecnie trwającej pracy zdalnej oraz licznego zespołu dbamy o budowanie zaangażowania i poczucie wspólnoty.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie pracujemy zdalnie i proces rekrutacyjny zostanie przeprowadzony również w takiej formie. Home Office zmieni się w pracę stacjonarną lub hybrydową (w siedzibie firmy), gdy tylko sytuacja epidemiologiczna zacznie się poprawiać i zaczniemy wracać do biura.