Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

NEONET S.A.

  • Nyska 48A, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

NEONET S.A.

Nyska 48A

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i wdrażanie akcji promocyjnych w neonet.pl oraz w sklepach detalicznych

  • tworzenie mediaplanów do kampanii online

  • weryfikacja poprawności wdrożonych kampanii na neonet.pl

  • prowadzenie ewidencji działań z przeprowadzonych akcji

  • tworzenie raportów z przeprowadzonych akcji

Nasze wymagania

  • pierwsze doświadczenie w marketingu lub e-commerce

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • kreatywność w tworzeniu nowych pomysłów i rozwiązań marketingowych

  • doskonała organizacja pracy, systematyczność i sumienność

  • dokładność i umiejętność zwracania uwagi na szczegóły

  • terminowość i rzetelność

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe o kierunku marketingowym)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

NEONET S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy