Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. marketingu

  • Wyględy (pow. warszawski zachodni), Zaborów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka notowana na GPW o wiodącej pozycji na rynku z branży spożywczej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wyględy (koło Zaborowa)

    Kluczowe zadania:

    • Realizacja zadań w zakresie przygotowania i dystrybucji materiałów promocyjnych, reklamowych i trademarketingowych;
    • Przygotowywanie prezentacji i prostych materiałów graficznych;
    • Współpraca z agencjami reklamowymi/PR, badania rynku, itp.;
    • Realizacja zadań w zakresie zarządzania treścią na stronie internetowej, w tym przygotowanie tekstów promocyjnych;
    • Prace asystenckie dla biura zarządu i marketingu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
    • Dobra znajomość j. angielskiego;
    • Biegła obsługa komputera (w szczególności MS Office, programy graficzne typu CorelDraw, mile widziane doświadczenie w zakresie systemów do zarządzania treścią stron www);
    • Kreatywność, poczucie estetyki i umiejętność pisania tekstów;
    • Dokładność i sumienność;
    • Gotowość do wykonywania prac asystenckich;
    • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji;
    • Bogaty pakiet socjalny i medyczny;
    • Dodatek stażowy za każdy rok pracy w firmie HELIO S.A.;
    • Narzędzia niezbędne do pracy;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania

    Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: http://www.helio.pl/wspolpraca/kariera

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HELIO S.A. z siedzibą w Wyględach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.