Oferta pracy

Młodszy Specjalista. ds. Marketingu z j. czeskim

Alerabat.com sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Alerabat.com sp. z o.o.

Hutnicza 6

Katowice

Jeżeli nigdy o nas nie słyszałeś ... prawdopodobnie nie korzystasz z promocji ;)
Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.

Aktualnie poszukujemy:
Młodszy Specjalista ds. Marketingu
z j. czeskim

Obowiązki:

  • Publikowanie nowych kuponów promocyjnych i zniżek
  • Aktualizowanie informacji na naszej stronie
  • Utrzymywanie dobrych relacji ze sklepami internetowymi oraz z sieciami afiliacyjnymi
  • Tworzenie content’u na stronę w j. czeskim
  • Współpraca z działem wsparcia biznesu
  • Inne obowiązki w obszarze marketingu

Wymagania:

  • Biegłość w j. czeskim (szczególnie pisanym - min. B2)
  • Dobra znajomość MS Office
  • Silne zorientowanie na cel w pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej jak i samodzielnej organizacji czasu pracy

Mile widziane:

  • Znajomość j. słowackiego
  • Doświadczenie w obszarze marketingu afiliacyjnego

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (jesteśmy również otwarci na ½ etatu z możliwością pracy min. 3 dni w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy pomiędzy
    6:50 - 10:00)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Katowic
  • Prywatne miejsce parkingowe
  • Możliwości wdrażania w życie własnych inicjatyw
  • Pełne zaplecze socjalne: Różne rodzaje kaw i herbat, soki, przekąski
  • Możliwość pracy i rozwoju w jednej z największych firm e-commerce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy