Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. marketingu z językiem angielskim

  • Józefów (pow. otwocki), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bell P.P.H.U.

    Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic, zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

    Największym kapitałem naszej firmy są ludzie zorientowani na sukces, w związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami na rynkach zagranicznych, do Działu Marketingu poszukujemy wszechstronnych i aktywnych osób na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu z językiem rosyjskim (język angielski mile widziany)

    Nie masz doświadczenia? -  śmiało aplikuj! Bez trudu odnajdziesz się w naszym młodym zespole, a bardziej doświadczeni pracownicy pomogą Ci w podjęciu pierwszych zadań, zdobyciu cennego doświadczenia i nowych kompetencji.

    Miejsce pracy: Józefów (pow. otwocki)

    Zakres obowiązków:

    • Rozwijanie relacji z kontrahentami
    • Aktywna współpraca z innymi działami – przede wszystkim z działem eksportu
    • Tworzenie i aktualizacja materiałów marketingowych dla partnerów
    • Planowanie i opracowywanie materiałów reklamowych, POS, katalogów
    • Współpraca z grafikami i podwykonawcami

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (język angielski - mile widziany)
    • Wykształcenie wyższe bądź osoby w trakcie studiów
    • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • Samodzielność w działaniu, sumienność, terminowość oraz dbałość o szczegóły
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w ciekawych projektach
    • Możliwość rozwoju kompetencji
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Pracę w dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie lub w przyszłości przez Bell P.P.H.U. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późniejszymi  zmianami)".

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.