Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Master Data

GRUPA KANO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Młodszy specjalista (Junior)
GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

W związku z prowadzonymi projektami, poszukujemy osoby dokładnej i skrupulatnej, z praktyczną znajomością arkusza kalkulacyjnego Excel. Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

Młodszy Specjalista Ds. Master Data

Zadania na stanowisku:

  • monitorowanie poprawności danych podstawowych
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych
  • analiza i doskonalenie procesów administracyjnych Master Data
  • badanie przyczyn występowania ewentualnych błędów
  • wsparcie w obszarze wdrażania nowych produktów (tworzenie nowych kodów produktów)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • zawansowana znajomość MS Excel – wymóg konieczny
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • skrupulatność i sumienność
  • umiejętność wnioskowania na podstawie wykonywanych analiz – dodatkowy atut

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę dla polskiej firmy będącej liderem w branży HVAC
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • rekrutacja prowadzona on-line
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne