Młodszy Specjalista ds. metod biologicznych w Dziale Kontroli Jakości

Mabion S.A.O firmie

Mabion S.A.

Langiewicza 60

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Analityka produkowanych leków;

  • Przeprowadzenie badań i analiz jakościowych;

  • Inicjowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących;

  • Opracowywanie i wdrażanie norm w zakresie kontroli jakości oraz monitoring ich działania;

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej;

  • Przygotowywanie dokumentacji produktowej (specyfikacje, certyfikaty);

  • Rozwój nowych metod badań produktów, uczestniczenie w ich walidacji;

  • Kontrolowanie zgodności składów ilościowych i jakościowych produktów z wymaganiami polskiego i unijnego ustawodawstwa;

  • Kontrole jakości komponentów i wyrobów finalnych w obrębie ich produkcji

  • Praca w systemie 3 zmianowym;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – biotechnologia, biologia;

  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia kultur linii komórek ssaczych;

  • Znajomość technik immunoenzymatycznych, biologicznych;

  • Doświadczenie w dziale Kontroli Jakości – min rok;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Dokładność, rzetelność, kreatywność

To oferujemy

  • Pewność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Stanowisko pracy, które gwarantuje rozwój zawodowy i różnorodność zadań;

  • Indywidualny plan rozwoju zawodowego w Mabion S.A. – proponujemy ścieżki rozwoju zawodowego i awansu, które dostosowane są do możliwości i predyspozycji pracowników;

  • Pracę na najnowocześniejszym sprzęcie laboratoryjnym i w autorskich projektach;

  • Program Ambasador – Program motywacyjny dla najbardziej aktywnych pracowników). Łączy on w sobie indywidulne projekty zawodowe wraz z pakietem dodatkowych benefitów.

  • Pakiet benefitów dla wszystkich pracowników (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty podarunkowe);

  • Integracja zespołu – wspólne święta, wyjazdy i wyjścia integracyjne;

  • Przyjazne i pełne inspiracji miejsce pracy!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program ambasadorski

Mabion S.A.

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Przewiń do profilu firmy