Młodszy Specjalista ds. metod fizykochemicznych w Dziale Kontroli Jakości

  • Konstantynów Łódzki, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

    Młodszy Specjalista ds. metod fizykochemicznych
    w Dziale Kontroli Jakości
    Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, Łódź

     Zakres obowiązków:

    • analityka fizykochemiczna produkowanych leków
    • przeprowadzenie badań i analiz jakościowych
    • inicjowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących
    • opracowywanie i wdrażanie norm w zakresie kontroli jakości oraz monitoring ich działania
    • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej
    • przygotowywanie dokumentacji produktowej (specyfikacje, certyfikaty)
    • rozwój nowych metod badań produktów, uczestniczenie w ich walidacji
    • kontrolowanie zgodności składów ilościowych i jakościowych produktów z wymaganiami polskiego i unijnego ustawodawstwa
    • kontrola jakości komponentów i wyrobów finalnych w obrębie ich produkcji
    • aktualna książeczka sanepidowska

    Wymagane umiejętności:

    • wykształcenie wyższe – chemia, biotechnologia, biologia
    • znajomość i doświadczenie analityczne w zakresie technik: (HPLC, UPLC, CE, LC-MS)
    • mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Kontroli Jakości – (przynajmniej roczne)
    • mile widziana znajomość podstaw merytorycznych i/lub doświadczenie w analizie fizykochemicznej białek
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy
    • dokładność, rzetelność, precyzja

    Oferujemy:

    • pracę w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją i rozwojem produktów biotechnologicznych
    • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań
    • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań
    • dużą samodzielność w działaniu
    • pracę w systemie zmianowym (dodatkowy pakiet finansowy)
    • pakiet medyczny
    Wymogi formalne zgłoszenia: CV z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności, list motywacyjny, format tytułu maila:  NAZWISKO_IMIĘ_MŁODSZY SPEC. DS. METOD FIZYKOCHEMICZNYCH

    Termin składania zgłoszeń drogą e-mailową 18-07-2019
    Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się: 25-07-2019

    Nadesłanie zgłoszenia jest potwierdzeniem dyspozycyjności we wskazanych terminach.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.