Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Monitoringu i Windykacji

Nest Bank S.A.O firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za obieg dokumentacji w Departamencie Windykacji,

  • przygotowywanie pism windykacyjnych,

  • archiwizacja dokumentacji,

  • współpraca z zewnętrznymi Kontrahentami Banku,

  • wsparcie operacyjne pracowników Departamentu Windykacji,

  • współpraca z innymi komórkami Banku.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego miło widziane prawo, administracja, finanse, bankowość,

  • umiejętności rozwiązywania problemów,

  • odpowiedzialności i zaangażowania,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

To oferujemy

  • pracę w zespole ambitnych i wysoko zmotywowanych ludzi,

  • przyjazną atmosferę,

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie),

  • częściowa praca zdalna łączona z pracą w biurze,

  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne