Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. monitoringu i windykacji

Urtica Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja portfela odbiorców;

  • analiza aktualnej sytuacji finansowej odbiorców;

  • działania monitująco–windykacyjne;

  • sterowanie sprzedażą do ryzykownych odbiorców;

  • bieżąca współpraca z innymi działami w firmie;

  • kontrola postępów w spłacie należności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • zdolności analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja pracy;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);

  • wysokie umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu;

  • kreatywność, zaangażowanie, dokładność.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w branży farmaceutycznej;

  • bycie członkiem zespołu budującego pozycję lidera na rynku szpitalnym;

  • perspektywy dalszego rozwoju zawodowego;

  • pakiet benefitów pozapłacowych tj.: ubezpieczenie lekowe, ubezpieczenie grupowe na życie, opiekę medyczną, karty sportowe, spotkania integracyjne;

  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach CSR, m.in.: wolontariat w Fundacji Urtica Dzieciom.

Urtica - Spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion.

Jesteśmy Liderem. Od 30 lat dostarczamy leki, które ratują ludzkie życie i zdrowie. To misja, która nakłada na nas wielką odpowiedzialność.

Dziś jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem leków do lecznictwa zamkniętego i jedną z największych hurtowni farmaceutycznych.

Naszymi Klientami są farmaceuci, szpitale, jak również firmy produkujące leki. Naszym Partnerom zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wdrożenia leku, jego magazynowania i dystrybucji na polskim rynku.

Korzystając z naszych doświadczeń, doskonalimy funkcjonowanie rynku farmaceutycznego w Polsce, kreując nowe rozwiązania merytoryczne, organizacyjne i prawne.

Przewiń do profilu firmy