Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Monitoringu Należności

LINKTIS SP Z O O

Stępińska 22/30

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dzień zaczynasz od pysznej kawy;

  • monitorujesz spłaty;

  • przygotowujesz zestawienie „Call for payment”;

  • aktywnie (e-mail, telefon, Skype, komunikatory branżowe) windykujesz należności;

  • wyjaśniasz problematyczne sprawy;

  • sprawujesz kompleksową kontrolę nad pilotowaną sprawą;

  • procedujesz sprawy z kancelarią;

  • wspierasz dział księgowości.

Nasze wymagania

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym – bez tego ani rusz;

  • umiesz i lubisz pracować z ludźmi;

  • swobodnie poruszasz się po Excelu;

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia;

  • jesteś dociekliwy/a, skrupulatny/a, terminowy/a,– to Ci się na pewno przyda;

  • potrafisz szybko wyciągać wnioski z informacji, które otrzymujesz;

  • jesteś urodzonym detektywem 😉

To oferujemy

  • stabilną i długoterminową współpracę - nie szukamy kogoś na chwilę. Jesteśmy zgranym zespołem i szukamy człowieka, który dołączy do nas na stałe;

  • prywatna opieka medyczną oraz możliwość zakupu pakietu dla Twoich najbliższych

  • „luźny piątek” mamy codziennie- brak dress code’u;

  • konkursy wewnątrzfirmowe;

  • spotkania i wyjazdy integracyjne;

  • prywatna opieka medyczna oraz możliwość zakupu pakietu dla Twoich najbliższych;

  • dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • program rekomendacji pracowników;

  • dofinansowanie do biegów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do biegów

Linktis to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o relacje, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość!

Jesteśmy grupą pasjonatów transportu. Działamy na rynku od 2016 i nieustannie się rozwijamy. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu TSL. Nie ogranicza nas zasięg terytorialny, ani środek transportu - pracujemy globalnie z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego.

Hit the ROAD with us!

Przewiń do profilu firmy

Nie we wszystkich powyższych zadaniach masz doświadczenie? Nic nie szkodzi. Mamy zespół super managerów, którzy chętnie nauczą Cię tego, czego potrzebujesz do swojej codziennej pracy.