Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Monitoringu Płatności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wybierz firmę,
    którą będziesz mógł/ła kształtować

    Dynamicznie rozwijająca się firma LINK4, lider ubezpieczeń direct
    w Polsce, laureat nagrody Great Place to Work 2018, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

    Młodszy Specjalista
    ds. Monitoringu
    Płatności
    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)
    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE ZADANIA:

    • telefoniczny kontakt z klientami Link4 w celu przekazania informacji na temat płatności
    • rejestrowanie w systemach informatycznych kontaktów z klientem
    • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości obsługi klienta
    top

    WYSTARCZY, ŻE:

    • lubisz rozmawiać przez telefon a kontakt z klientem sprawia Ci przyjemność
    • jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia oraz chcesz poznać obszar zarządzania należnościami
    • znasz zasady obsługi pakietu MS Office

    MY ZAPEWNIMY CI:

    • uczciwe warunki zatrudnienia: współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
    • szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
    • niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

    LINK4 to miejsce, gdzie PASJA spotyka się z pracą. Obejrzyj filmik o LINKowych pasjonatach

    ZOBACZ NASZ FILM!