Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. monitorowania legislacji

Adamed Pharma S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie procesu legislacyjnego, uwzględniając proces tworzenia prawa na poziomie Unii Europejskiej

  • Analiza procesów legislacyjnych i trendów (m.in. rynkowych) w obszarach: system ochrony zdrowia, telemedycyny, farmacji, ochrony środowiska

  • Mapowanie kluczowych interesariuszy dla zidentyfikowanych procesów

  • Tworzenie regularnych raportów

  • Wspieranie organizacji w identyfikowaniu kluczowych procesów legislacyjnych wpływających na bieżącą i przyszłą działalność

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub bycia studentem ostatniego roku jednolitych studiów magisterskich, preferowane kierunki: politologia, europeistyka, stosunki międzynarodowe, prawo i administracja, nauki ścisłe i przyrodnicze, ochrona środowiska

  • Doświadczenia w pracy w działach prawnych lub kancelariach prawnych/ patentowych

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie monitorowania legislacji i/lub trendów rynkowych;

  • Znajomość procesu legislacyjnego na poziomie krajowym i europejskim;

  • Znajomości specyfiki funkcjonowania poszczególnych instytucji/administracji na poziomie krajowym i europejskim;

  • Dobrej znajomości MS Office;

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Mile widziana znajomość jęz. rosyjskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych, zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju międzynarodowego biznesu;

  • Narzędzia niezbędne do efektywnej realizacji zadań;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Pozytywną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników