Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Monitorowania Systemów IT

Krajowy Rejestr DługówO firmie

  • Danuty Siedzikówny 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Krajowy Rejestr Długów

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie poprawnego działania systemów IT w trybie 24/7,

  • monitorowanie m.in. infrastruktury oraz dostępności aplikacji,

  • eskalowanie problemów w przypadku niepowodzenia procedur standardowych,

  • wykonywanie okresowych procedur kontrolnych i naprawczych.

Nasze wymagania

  • spostrzegawczość i umiejętność rozwiązywania problemów IT,

  • doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi podczas rozwiązywania problemów,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w trybie 24/7,

  • komunikatywność i otwartość,

  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zespołem.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych lub mają ochotę w tym kierunku się rozwijać.

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że będziesz przychodził/a do nas z przyjemnością

  • Owocowe czwartki 😊

  • Lekcje języka angielskiego (zdalnie)

  • Szkolenia techniczne oraz konferencje (zdalnie)

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz najlepsze bistro w mieście podczas wizyty w biurze.

  • Dogadujemy się w pracy i po godzinach (lubimy wspólne inicjatywy podróżnicze, ale też biegamy charytatywnie).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świetne bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują