Młodszy Specjalista ds. Najmu/development Coordinator

HRK S.A.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lat temu
  • Specjalista
HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników na potrzeby przedsiębiorstw działających w budownictwie i nieruchomościach. Wspieramy także firmy produkujące materiały budowlane i dostarczające rozwiązania inżynieryjne oraz organizacje innych branż, w których występuje potrzeba zatrudnienia profesjonalistów z dziedziny budownictwa i nieruchomości. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper powierzchni komercyjnych, który obecnie poszukuje proaktywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Najmu/Development Coordinator
Warszawa

OPIS STANOWISKA

  • Bliska współpraca z Przełozonym przy bieżących aktywnościach zawodowych.
  • Kontakt z klientami.
  • Analiza umów najmu.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.
  • Udział w sporządzaniu raportów, dokumentów oraz analiz na potrzeby pracodawcy oraz Klientów.
  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak dział prawny, analiz czy techniczny.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Preferowane wykształcenie z obszaru rynku nieruchomości, finansów, ekonomii, itp.
  • Mile widziane doświadczenie na zdobyte w firmach z obszaru nieruchomości komercyjnych i zainteresowanie rynkiem nieruchomości.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość programu EXCEL.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania oraz proaktywne podejście do pracy.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w prężnie rozwijające się firmie o liczącej się pozycji na rynku nieruchomości komercyjnych.
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Młodszy Specjalista ds. Najmu/Development CoordinatorNumer ref.: 22251

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy