Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. najmu

Echo Investment S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do wewnętrznych systemów

  • koordynacja wewnętrznego procesu akceptacji umów najmu i aneksów

  • wsparcie w uzyskiwaniu zabezpieczeń do umów najmu

  • prowadzenie plików z danymi, zestawień i raportów

  • przygotowywanie danych, analiz lub prezentacji

  • przedstawianie dokumentów do podpisu, odbieranie i nadawanie przesyłek

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office - na co dzień będziesz pracować korzystając w szczególności z Excela

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. Średniozaawansowanym

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • kafeterię benefitów Sodexo w tym karta sportowa OK System i prywatna opieka medyczna LuxMed

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w nastawionym na współpracę zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • inicjatywy dobroczynne

Echo Investment jest deweloperem, budującym w trzech sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy