Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. najmu powierzchni biurowych / Junior Office Broker

Biuro Na Miarę Sp. z o.o.

umowa zlecenie
1 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
1 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób ambitnych i komunikatywnych. Preferujemy kandydatów widzących siebie w obsłudze klienta biznesowego i zainteresowanych branżą nieruchomości.

Tajników obsługi klienta i prowadzenia procesu najmu nauczysz się od naszych brokerów, pomagając im w codziennej pracy, tj. uczestnictwo w prezentacjach biur dla klientów, przygotowywanie zestawień ofert według preferencji klientów czy wyliczeń w arkuszu kalkulacyjnym.

Do Twoich zadań będzie należeć także praca na bazie nieruchomości komercyjnych, tj. aktualizacja, kontrola jakości ofert, kontakt z właścicielami biurowców, opcjonalnie spotkania w biurowcach i robienie zdjęć - tak poznasz rynek od strony produktów.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność

  • Otwartość na ludzi i nowe wyzwania

  • Motywacja i zaangażowanie na odpowiednim poziomie

  • Świetna organizacja

  • Wytrwałość w dążeniu do celu

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Odpowiednie zarządzanie czasem i energią

  • Podstawowe umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

Płatną pracę w atrakcyjnej specjalizacji na rynku nieruchomości. Z nami nauczysz się m.in. marketingu nieruchomości komercyjnych, obsługi klienta oraz budowania relacji biznesowych, w trakcie spotkań z firmami i podczas prezentacji powierzchni biurowych.

Dajemy możliwość zdobycia doświadczenia na wielu płaszczyznach funkcjonowania firmy, ale też sporo wymagamy! Wyznajemy przy tym także zasadę "hard work - easy life" :-)

Docelowo chcielibyśmy Cię zatrzymać na dłużej!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dobra atmosfera

  • szkolenia produktowe i obsługi klienta

Biuro Na Miarę jest miejscem dla osób o wyjątkowym charakterze, doświadczonych sprzedawców i ambitnych debiutantów. Na co dzień każdy z nas wspiera przedsiębiorców i firmy w poszukiwaniu nowej siedziby. Jesteśmy ogólnopolskim brokerem wyspecjalizowanym w wynajmowaniu powierzchni biurowych. Kompleksowo obsługujemy i doradzamy firmom z Polski i zagranicy.

Zakres naszej usługi obejmuje badanie potrzeb i selekcję ofert, prezentacje nieruchomości, negocjacje, wsparcie prawne, architektoniczne, umeblowanie oraz przeprowadzki. Nasza marka Biuro Na Miarę® jest odzwierciedleniem idei dopasowania nieruchomości do potrzeb firm.

Zobacz jak pracujemy na co dzień i jak piszą o nas nasi klienci w internecie - znajdź nas na Instagramie, Facebooku, YouTube i LinkedIn.

Przewiń do profilu firmy