Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Narzędzi do Oceny Ryzyka

Nest Bank S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przy optymalizowaniu oraz wdrażaniu procesów w systemach Banku, w szczególności procesów dotyczących ryzyka kredytowego,
  • udział w przygotowywaniu narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie ryzykiem,
  • współpraca z innymi departamentami w zakresie prowadzonych zadań,
  • udział w lokalnych oraz globalnych projektach z zakresu ryzyka kredytowego,
  • tworzenie prezentacji na podstawie sporządzanych raportów/analiz,
  • analiza baz danych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ścisłe: matematyka, fizyka, statystyka, metody ilościowe),
  • podstawowej znajomości języka SQL,
  • chęci do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy,
  • dokładności i sumienności,
  • innowacyjności w rozwiązywaniu problemów,
  • komunikatywności, nastawienia na realizację celów oraz umiejętności pracy w zespole,
  • entuzjazmu, kreatywności i inicjatywy w działaniu.

Oferujemy:

  • dołączenie do dynamicznej i rozwijającej się organizacji z sektora bankowego,
  • pracę w zespole, w którym liczy się dobra atmosfera i wspólne osiąganie wyznaczonych celów,
  • naukę od doświadczonych kolegów i przełożonych, a także udział w wewnętrznych oraz zewnętrznych szkoleniach merytorycznych,
  • możliwość pracy trybie pracy w biurze i/lub praca zdalna,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych: pakiet opieki medycznej, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • możliwość korzystania i udziału w wielu inicjatywach wewnętrznych, konkursach oraz innych ciekawych projektach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy