Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Narzędzi do Oceny Ryzyka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista ds. Narzędzi
    do Oceny Ryzyka
    Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • wsparcie przy optymalizowaniu oraz wdrażaniu procesów w systemach Banku, w szczególności procesów dotyczących ryzyka kredytowego,
      • udział w przygotowywaniu narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie ryzykiem – narzędzia decyzyjne,
      • współpraca z innymi departamentami w zakresie prowadzonych zadań,
      • udział w lokalnych oraz globalnych projektach z zakresu ryzyka kredytowego,
      • tworzenie prezentacji na podstawie sporządzanych raportów/analiz,
      • analiza baz danych.
    Wymagania:
      • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ścisłe: matematyka, fizyka, statystyka, metody ilościowe),
      • komunikatywność, nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole,
      • chęci do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy,
      • mile widziana znajomość języka SQL, VBA, C#,
      • dokładność i sumienność,
      • innowacyjność w rozwiązywaniu problemów,
      • entuzjazm, kreatywność i inicjatywa w działaniu.
    Oferujemy:
      • pracę w zespole ambitnych i wysoko zmotywowanych ludzi w stabilnej instytucji finansowej,
      • przyjazną atmosferę, możliwość wychodzenia poza schematy,
      • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie współpracy i doradztwa dla innych jednostek Banku
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
      • pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie),
      • nowoczesne biuro, codzienną dawkę świeżych owoców i warzyw,
      • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, eventach i wielu innowacyjnych projektach.