Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

PEKAESO firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i obsługa umów najmu

  • wspieranie działu w pozyskiwaniu nieruchomości komercyjnych

  • przygotowywanie dokumentów i negocjowanie umów z podwykonawcami

  • koordynowanie prac remontowych, administracyjnych oraz z zakresu zarządzania nieruchomościami

  • obsługa nieruchomości pod kątem dostawy mediów

  • współpraca z urzędami, architektami, rzeczoznawcami, instytucjami

  • archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • masz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • twoją mocną stroną jest umiejętność organizacji pracy własnej i komunikacja interpersonalna

  • jesteś gotowy do nauki i lubisz pracować w dynamicznym środowisku

  • nie boisz się wyzwań i jesteś gotowy do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • w związku z dynamicznym rozwojem Spółki możliwość rozwoju i awansu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy