Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Nowego Biznesu

Unum Życie TUiR S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji ubezpieczeniowej do polis ubezpieczeń grupowych (polisy, aneksy, ulotki, ect),

  • Weryfikacja pod względem kompletności i poprawności otrzymywanej dokumentacji,

  • Bieżąca współpraca z siecią sprzedaży i wsparcie w procesie odnowienia polis,

  • Analiza rynku pod względem zmian w regulacjach i ich praktycznego zastosowania w ubezpieczeniach grupowych,

  • Inicjowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych w pionie ubezpieczeń grupowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy związanej z zawieraniem/obsługą polis ubezpieczeniowych,

  • Biegła znajomość j. angielskiego,

  • Biegła znajomość programów MS Office,

  • Doskonała znajomość rynku ubezpieczeniowego,

  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,

  • Wysoka kultura osobista i uczciwość.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system kafeteryjny

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku Aplikuj.