Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. obrotu dokumentacyjnego

Selena SA

  • Wyścigowa 56E, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Selena SA

Wyścigowa 56E

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów do kompletacji towaru przez Magazyn Centralny.

  • Wystawianie WZ, FV lub listów przewozowych związanych z wysyłkami towarów do Klienta

  • Obsługa klientów indywidualnych odbierających towar z Magazynu Centralnego.

  • Współpraca z innymi spółkami firmy - realizacja zamówień i dokumentów RW.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej ukierunkowane- logistyka)

  • Umiejętność obsługi komputera (Windows oraz aplikacje Office).

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność i dokładność

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań i dynamiki,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy