Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Obrotu - Młodszy Trader

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Enea to nowoczesny pracodawca, wicelider polskiego rynku energii elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, jej dystrybucję i sprzedaż oraz obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.

    Więcej o nas na www.enea.pl

    Zgodnie ze Strategią Grupy Kapitałowej, ENEA Trading Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za handel hurtowy w ramach GK ENEA. Prowadzimy, integrujemy i koordynujemy obrót energią elektryczną, gazem ziemnym, świadectwami pochodzenia i uprawnieniami do emisji CO2 oraz paliwami strategicznymi na potrzeby GK ENEA, jak i na własny rachunek.

    Jeśli interesuje Cię inwestowanie na giełdzie i chciałbyś rozpocząć swoją karierę w tradingu zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie własnych strategii handlowych w zakresie działalności spekulacyjnej (proprietary trading),
    • Tworzenie własnych modeli analitycznych wykorzystywanych w praktyce,
    • Pozyskiwanie i analiza danych z różnych baz danych,
    • Przygotowywanie raportów w zakresie działalności biura,
    • Praca przy optymalizacji handlowej źródeł wytwórczych.

    Wymagania:

    • Biegła obsługa arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
    • Wiedza z zakresu programowania będzie dużą zaletą,
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu i analizie danych,
    • Wiedza/zainteresowania z zakresu rynku commodities (ropa naftowa, gaz ziemny, energia elektryczna, CO2) mile widziana,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.

    Oferujemy:

    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, w tym uzyskania i licencji maklerskich,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rynku hurtowego energii elektrycznej oraz gazu ziemnego,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Ciekawy pakiet socjalny, w tym opieka medyczna.

    Termin przesyłania aplikacji: 28.02.2018

    Kandydaci mogą przesyłać oferty klikając w przycisk aplikowania w terminie do dnia 28.02.2018r

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

    ENEA Trading Sp. z o.o. z siedzibą Świerżach Górnych, gmina Kozienice, 26-900 Kozienice 1; nr Krajowego Rejestru Sądowego: 0000371086, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 [1] ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) jest obowiązkowe. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kandydat ma prawo w każdym czasie wycofać zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych. Wycofanie zgody może nastąpić drogą mailową pod adresem: [email protected] . Wycofanie zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie (-ach) rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych osobowych Kandydata.

    Załączając swoje CV prosimy o dopisanie pod jego treścią klauzuli:

    „ Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 28.06.2016 roku, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w art. 22 [1] ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w ENEA Trading Sp. z o.o., do czasu wycofania mojej zgody.”

    Dodatkowo, według wyboru, proszę o dopisanie klauzuli na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, jak poniżej: „ Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 28.06.2016 roku, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym w zakresie szerszym niż określony w art. 22 [1] ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji w ENEA Trading Sp. z o.o., do czasu wycofania mojej zgody.”