Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. obsługi baz danych

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
FarmaProm to ponad 160 osób w kilku miastach na terenie Polski. Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Mysłowicach. Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Stworzyliśmy pierwszą w Polsce, niezależną platformę internetową dla firm farmaceutycznych. Projektujemy i rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, bazy danych oraz usługi z zakresu marketingu, badań, analityki oraz konsultingu. W ciągu kilku lat staliśmy się liderem w zakresie oprogramowania klasy CRM i SFA. Z naszych rozwiązań korzysta większość firm farmaceutycznych w Polsce.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

młodszy specjalista ds. obsługi baz danych

Numer ref.: 13/2020/DS/FP

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • Wprowadzanie i korygowanie danych do bazy medycznej
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w celu weryfikacji danych, pozyskiwania informacji i zgód
  • Weryfikowanie poprawności zgłaszanych danych
  • Dbałość o bezpieczeństwo danych
  • Wyszukiwanie informacji w internecie
  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji w zespole
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi

Czego oczekujemy:

  • Min. średniego wykształcenia
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Płynnej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności weryfikacji danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności i zorientowania na szczegóły
  • Odpowiedzialności i sumienności
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do stanowiska pracy
  • Dogodną lokalizację na Powiślu

Dodatkowe benefity:

  • Urlop urodzinowy
  • Bonusowe dni wolne
  • Multisport
  • Opieka medyczna
  • Budżet szkoleniowy
  • Wyjazdy integracyjne
  • Praca od poniedziałku do piątku
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje :)

Poznaj nas - www.farmaprom.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FarmaProm Polska sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Krakowie."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy FarmaProm zgadzasz się na przetwarzanie przez nas danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy