Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. obsługi biura

City Space Management Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów CitySpace- Twoim zadaniem będzie m.in. obsługa kalendarza rezerwacji, udostępnianie urządzeń biurowych, obsługa klientów zewnętrznych odwiedzających biuro, reagowanie na bieżące zapytania klientów pracujących w przestrzeni biurowej.

  • Obsługa administracyjno-biurowa centrum biznesowego- wsparcie klientów to m.in. dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji, obsługa korespondencji oraz wprowadzanie faktur do wewnętrznych systemów.

  • Dokonywanie bieżących zamówień do centrum- będziesz odpowiadać za to, aby w centrum biznesowym nie brakowało m.in. podstawowych artykułów biurowych. Będziesz na bieżąco współpracować z dostawcami produktów.

  • Koordynacja rozwiązywania problemów technicznych- Twoim zadaniem będzie dbanie o to, aby wszystkie dostępne dla klientów urządzenia funkcjonowały bez zarzutu.

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta- wierzymy, że dzięki temu będziesz w stanie sprawnie wdrożyć się w zadania na stanowisku Młodszego Specjalisty.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - współpracujemy z klientami anglojęzycznymi, dlatego aby dobrze realizować zadania, potrzebujesz swobodnie komunikować się w tym języku.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów- nasi klienci to osoby pracujące na powierzchni biurowej. Chcemy zapewnić im bieżące wsparcie na jak najwyższym poziomie, dlatego szukamy osób sprawnych w zakresie komunikacji, sprawnie realizujących zlecone zadania i zaangażowanych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Kafeterię benefitów, a w niej m. in. dofinansowanie do pakietów sportowych, vouchery, bilety do kina i wiele innych.

  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie

  • Pracę w rozwijającej się organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Management Sp. z o.o.

CitySpace to operator elastycznych przestrzeni biurowych o powierzchni ponad 18 tys. mkw., w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów biurowych. Oferuje elastyczne biura serwisowane, coworking, wirtualny adres dla firm oraz eleganckie sale spotkań.

CitySpace należy do grupy kapitałowej Echo Investment, dzięki czemu tworząc swoje usługi może wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych 10 lokalizacjach w Polsce tworzy ergonomiczne i inteligentne miejsca pracy, blisko wszystkiego, czym żyje miasto: restauracji, kawiarni, centrów handlowych, sklepów i instytucji kultury.

Przewiń do profilu firmy