Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Cargo w Pionie Cargo

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

Kapitana Mieczysława Medweckiego 1

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kontrahentów, w tym informowanie klientów o statusie nadawanych lub odbieranych przesyłek,

  • obsługa systemu magazynowego,

  • rozliczenia klientów za wykonane usługi,

  • sprawdzanie poprawności dokumentacji przewozowej i innej związanej z obrotem towarowym,

  • współpraca z Urzędem Celnym.

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • umiejętności współpracy w zespole,

  • dyspozycyjności,

  • dobrej znajomości obsługi komputera,

  • doświadczenia w obsłudze klienta.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę na start,

  • szkolenia i kwalifikacje uznawane w europejskim lotnictwie cywilnym,

  • możliwość uczestniczenia w budowaniu marki CARGO WELCOME,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • współfinansowanie karty sportowej,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • bony świąteczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

WELCOME Airport Services to jedna z najprężniej rozwijających się i największych w Polsce firm świadczących usługi handlingowe. Zapewniamy obsługę naziemną kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Zatrudniamy niespełna dwa tysiące pracowników w sześciu oddziałach na największych lotniskach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Kraków - Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.