Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Funduszy Inwestycyjnych

Q SECURITIES S A

Marszałkowska 142

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji transakcyjno-operacyjnej oraz ewidencja księgowa operacji funduszy inwestycyjnych;

  • kontrola zgodności działania funduszy z przepisami prawa oraz ich statutami;

  • weryfikacja poprawności wyceny aktywów funduszy, ustalania zobowiązań oraz poprawności obliczania wartości aktywów netto (WAN) i wartości aktywów netto przypadających na certyfikat inwestycyjny (WAN/CI);

  • weryfikacja terminowości rozliczania umów zawieranych przez fundusze oraz monitoring ich cash-flow;

  • kontrola rozliczeń funduszu z uczestnikami;

  • bieżąca i okresowa weryfikacja podmiotów współpracujących z funduszami.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, prawa, nauk ścisłych lub dziedzinach pokrewnych lub jesteś na ostatnim roku studiów o takim profilu.

  • Twoja znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel jest na poziomie zaawansowanym;

  • cechuje Cię rzetelność i skrupulatność oraz postępujesz zgodnie ze standardami etycznymi.

  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania rynków finansowych, instrumentów finansowych i ich zasad wyceny będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • przyjazną atmosferę pracy, opartą na zaufaniu oraz współodpowiedzialności;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • możliwość rozwoju osobistego, zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;

  • atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Dom maklerski Q Securities S.A. powstał w 2012 roku. Jesteśmy instytucją finansową nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz członkiem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pełnimy funkcję depozytariusza dla ponad 150 funduszy inwestycyjnych. Pozyskujemy skutecznie kapitał dla przedsiębiorstw, organizując i plasując emisje obligacji wśród inwestorów instytucjonalnych. Jesteśmy Autoryzowanym Doradcą rynku obligacji Catalyst. Aktywnie sprzedajemy wyselekcjonowane fundusze inwestycyjne, współpracując w tym zakresie z naszymi agentami firmy inwestycyjnej. Świadczymy także szeroki wachlarz usług brokerskich, przeprowadzając transakcje sprzedaży papierów wartościowych, wykonując czynności depozytowe i ewidencyjne oraz obsługując publiczne wezwania na akcje na GPW. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.qsecurities.pl/

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenie zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.