Młodszy Specjalista ds. Obsługi Grupowych Ubezpieczeń Korporacyjnych

UNIQA

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu zawarcia ubezpieczenia i wystawianie polis i świadectw

  • Obsługa ubezpieczenia

  • Kontrola poprawności informacji zawartych w dokumentacji ubezpieczeniowej

  • Obsługa systemów

  • Obsługa administracyjna biura

  • Prowadzenie rejestru poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze finansowym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

  • Dobra komunikacja

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

  • Zdolność budowania relacji w każdym środowisku biznesowym

  • Elastyczność i umiejętność dopasowania się do zmieniających warunków rynkowych

  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów w formie kafeterii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy