Młodszy Specjalista ds. Obsługi i Sprzedaży w Call Center Harmonia

LUX MED Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Iłżecka 24f

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna sprzedaż usług z dziedziny psychologii i psychiatrii świadczonych przez Poradnie Zdrowia Psychicznego Harmonia;

  • obsługa połączeń przychodzących;

  • rejestracja Pacjentów na wizyty i diagnostykę psychologiczną oraz psychiatryczną;

  • realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta/Pacjenta;

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży będzie dodatkowym atutem;

  • komunikatywność, wielozadaniowość, pozytywne nastawienie na potrzeby Pacjenta;

  • umiejętność obsługi komputera;

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty w godzinach 8-14 (jedna pracująca sobota w miesiącu).

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze, premię za jakość obsługi, prowizję sprzedażową oraz konkursy wewnętrzne;

  • możliwości pracy zdalnej po okresie wdrożenia;

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, nauka języka angielskiego, ubezpieczenie szpitalne);

  • stabilną pracę oraz przejrzyste ścieżki rozwoju zawodowego;

  • wdrożenie do pracy i stałe wsparcie zespołu;

  • pracę w firmie będącej liderem usług prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne