Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kadrowej

HRK S.A.

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla dużej zagranicznej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Młodszego Specjalisty/ki ds. Obsługi Kadrowej, który pracując w siedzibie u jednego z naszych Klientów, będzie wspierał procesy kadrowe.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników

  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym

  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem

  • monitorowanie absencji i ewidencji i rozliczanie czasu pracy

  • sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON

  • monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w spółce

Wymagania pracodawcy

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • 2 - letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr

  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników

  • znajomość problematyki dotyczącej czasu pracy (mile widziana)

  • znajomość programu Płatnik

  • bardzo duża samodzielność

  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac

  • duże zdolności interpersonalne

  • wysoka kultura osobista

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

HRK S.A.

Zespół HRK Human Resources & Administration specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu struktur działów personalnych. Dzięki współpracy ze zróżnicowanymi Klientami naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy