Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

SPETECH Sp. z o.o.O firmie

  • Szyprów 17, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

SPETECH Sp. z o.o.

Szyprów 17

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zapytań klientów

  • przygotowywanie ofert dla klientów wraz z wyceną produktów

  • przyjmowanie, kontrola i koordynowanie przebiegu realizacji bieżących zamówień

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami

  • utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami – prowadzeniem rozmów i korespondencji

  • budowanie trwałych relacji z klientami

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • znasz specyfikę pracy z klientem B2B (mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku)

  • biegle poruszasz się w środowisku Ms Office

  • szybko przyswajasz nową wiedzę

  • potrafisz planować i wyznaczać priorytety

  • jesteś otwarty/a na rozwój i pracę u lidera w swojej branży

  • masz wykształcenie wyższe techniczne i znasz język angielski, co będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę poniedziałek - piątek godz. 7.00-15.00

  • ubezpieczenie grupowe

  • przejrzysty system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Cześć. Kiedy czytasz ten tekst my właśnie z wykorzystaniem najnowszych technologii dostarczamy nasze produkty do największych zakładów przemysłowych w Polsce i na świecie. Chcesz dołączyć do działu sprzedaży prężnie rozwijającej się, innowacyjnej firmy będącej liderem w swojej branży? Zapraszamy!

SPETECH to spółka inżynierska założoną w 1988 roku w Bielsku-Białej, zaliczana do grona największych producentów i dostawców wysokoparametrowych uszczelnień przemysłowych w Polsce o parametrach spełniających wysokie wymagania jakościowe. Firma za cel stawia sobie nieustanny rozwój swojej działalności poprzez dostarczanie swoim klientom innowacyjnych, jakościowych i bezpiecznych produktów. W ramach swojej działalności w dziedzinie uszczelnień SPETECH współpracuje z takimi firmami jak W.L.Gore and Assoc., SGL Technik, AES Engineering Ltd.

Przewiń do profilu firmy