Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – Biuro Contact Center

TU EUROPA SA

Gwiaździsta 62

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientami poprzez obsługę wszystkich kanałów komunikacji takich jak: telefon, mail, czat i rozmowa bezpośrednia.

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów.

  • Udzielanie informacji na temat posiadanych przez Klientów ubezpieczeń.

  • Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń dotyczących szkód lub roszczeń.

  • Wyszukiwanie informacji w systemach operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Zdolności komunikacyjne.

  • Samodzielność i zaangażowanie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Chęć poznania branży ubezpieczeniowej od podstaw.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Call Center, telemarketing).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Praca w nowoczesnej instytucji finansowo-ubezpieczeniowej.

  • Świetna atmosfera – mówimy do siebie na Ty, doceniamy swoją pracę i jesteśmy otwarci na inicjatywy naszych pracowników.

  • Możliwość szybkiego i wszechstronnego rozwoju.

  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Biuro w sercu miasta (Sky Tower).

  • Praca hybrydowa.

  • Szkolenia branżowe i wewnętrzne szkolenia rozwojowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

  • nauka języka angielskiego i niemieckiego

  • praca w systemie hybrydowym

  • pozytywna atmosfera

  • kafeteria benefitów

  • parking dla rowerów