Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego/Młodszy Specjalista ds. Eksportu

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opieka posprzedażna przydzielonych klientów biznesowych

  • Obsługa złożonych zamówień i wystawianie dokumentów sprzedaży dla klientów zagranicznych

  • Budowanie długotrwałych relacji

  • Wspieranie klientów w rozwiązywaniu ich zapytań

  • Sporządzanie ofert dla klientów

  • Prowadzenie korespondencji w języku niemieckim

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Otwartości, samodzielności i podejmowania inicjatywy

  • Zorientowania na realizację wyznaczonego celu

  • Znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Mile widziane

  • Zainteresowanie motoryzacją

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie do obowiązków

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz dogodna lokalizacja (biuro w Galerii Młociny)

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi

  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Inter Cars S.A. jest największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Firma istnieje od 1990 roku, a od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktualnie ma swoje oddziały w 17 europejskich krajach i nadal dynamicznie się rozwija.

Jesteśmy firmą stabilną, ambitną a zarazem innowacyjną. Ważne jest dla nas budowanie lojalności klientów, długoterminowych relacji oraz optymalizacja istniejących procesów. Inwestujemy w rozwój tak, aby dostarczać innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla warsztatów oraz kierowców. Oferujemy bezpieczną i przewidywalną współpracę, wspólny rozwój.

Budujemy środowisko ludzi zmotywowanych, firmy przyjaznej pracownikom, partnerom biznesowym, gdzie ludzie są zaangażowani i dbają o firmę jak o swoją.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Do naszego zespołu obsługującego klientów B2B z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy