Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi klienta biznesowego online

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

  • Połczyńska 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Połczyńska 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy, rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi poprzez kontakt telefoniczny i mailowy:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w zakresie odkupu od nich samochodów używanych

  • Prezentowanie oferty produktowej AUTO1

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Analiza potencjału partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (szczególnie biznesowego)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Koncentracja na Kliencie i umiejętność budowania relacji

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Zainteresowanie motoryzacją

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i nieograniczonym systemem prowizyjnym

  • Pracę w pozytywnym, zmotywowanym zespole z płaską ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

AUTO1 Group to wiodąca europejska platforma do zakupu i sprzedaży samochodów używanych online. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych, a przychód wyniósł 3,5 miliarda euro. Od momentu założenie firmy w 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 700 osób.

Od 4 lutego 2021 Grupa jest notowana na giełdzie we Frankfurcie.

W skład Grupy wchodzi AUTO1 Polska, Autohero Polska oraz kupimytwojsamochod.pl

Przewiń do profilu firmy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi klienta biznesowego online, którego szukamy to kluczowa osoba, jeżeli chodzi o kontakt z naszymi partnerami biznesowymi. Poprzez negocjacje i wykorzystywanie strategii sprawiać, że pula naszych zadowolonych dostawców będzie się sukcesywnie powiększać.

Jeśli posiadasz doświadczenie w kontakcie z klientem - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!