Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego

TRMEW OBRÓT S.A.O firmie

TRMEW OBRÓT S.A.

Zaolziańska 4

Wrocław

TRMEW Obrót S.A. to niezależna spółka obrotu energią elektryczną i zdecydowanie najszybciej rozwijający się start-up w branży energetycznej i OZE. Energia odnawialna to nasza pasja. Zajmujemy się zarządzaniem energią elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii, oferując naszym Klientom atrakcyjne warunki współpracy i innowacyjne rozwiązania umożliwiające ekonomiczną optymalizację. Wraz z rozwojem naszego biznesu musimy dbać o rozwój kadr i utrzymanie najlepszej jakości obsługi klienta dlatego poszukujemy do naszego zespołu, we Wrocławiu, osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa Klienta w procesie posprzedażowym, w tym obsługa telefoniczna Klienta,
  • Właściwa realizacja umów, w tym obsługa transakcji giełdowych,
  • Prowadzenie i ewidencjonowanie dokumentacji związanej z realizacją umów,
  • Opracowywanie zestawień i raportów dla potrzeb Działu i innych jednostek wewnątrz organizacji,
  • Weryfikacja i rozliczanie kosztów związanych z umowami,
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji pomiędzy Klientami, a jednostkami organizacji firmy,
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacji i instytucjami,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z Klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego lub instytucjonalnego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Zdolność szybkiego uczenia się,
  • Biegła znajomości programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w stopniu umożliwiającym tworzenie narzędzi do optymalizacji i usprawnień procesów wewnętrznych,
  • Umiejętność korzystania z informacji zawartych w bazach danych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, orientacja na potrzeby Klienta i budowanie pozytywnych relacji,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadanie,
  • Znajomość branży energetycznej - mile widziana.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na cały etat,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu energetyki,

  • Przyjazną atmosferę pracy, opartą na szacunku i zaufaniu,

  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków, kartę Multisport,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TRMEW Obrót S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest TRMEW Obrót S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rydygiera 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy