Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Cargo

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kontrahentów zgodnie ze standardami i wartościami Welcome

  • Obsługa systemu magazynowego

  • Prowadzenie rozliczeń za usługi firmy

  • Dbanie o poprawność dokumentacji przewozowej i innej związanej z obrotem towarowym

  • Współpraca z oddziałami firmy zlokalizowanymi na terenie Polski

  • Współpraca z Urzędem Celnym

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację werbalną i pisemną

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook)

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Doświadczenie w kontakcie z klientem

  • Umiejętność organizacyjne

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym

  • Prywatna opieka medyczna

  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków

  • Służbowy sprzęt

  • Dofinansowanie szkoleń, kursów i edukacji

  • Nieograniczone możliwości rozwoju w strukturze firmy

  • Praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Jesteśmy największym pod względem ilości obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Współpracujemy z kilkudziesięcioma liniami lotniczymi z całego świata, zarówno w zakresie przewozów pasażerskich, jak i cargo.

Oferujemy kompleksowe usługi dla sektora General Aviation, rozładunek i załadunek samolotów, koordynację operacji lotniczych, sprzątanie pokładu, odprawę biletowo-bagażową, asystę osób niepełnosprawnych i obsługę informacji lotniskowej. Ponadto organizujemy szkolenia z zakresu obsługi pasażerskiej, obsługi samolotów oraz regulacji dotyczących towarów niebezpiecznych.

W strukturę WELCOME wchodzi 7 oddziałów w całej Polsce (WAW, GDN, POZ, KRK, KTW, SZZ, WMI), Pion Cargo (WAW, KRK, POZ, SZZ), Pion Logistyki oraz Agencja Celna.

Przewiń do profilu firmy