Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta E-commerce / YOER Polska

YOER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 900
brutto / mies.
  • Kościan, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

YOER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bernardyńska 2

Kościan

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa Klienta

Nasze wymagania

  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Dokładność, skrupulatność
  • Brak problemów z ortografią oraz interpunkcją

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

To oferujemy

  • Możliwość szybkiego awansu dla ambitnych osób - szukamy młodych ludzi z talentem. Okres próbny to czas, w którym możesz się wykazać i zaprezentować nam swoje mocne strony
  • Okres przyuczenia – doświadczenie nie jest wymagane
  • Zatrudnienie – pełen etat na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne 3900 zł brutto (w tym 400 zł brutto premii uznaniowej za dobrze wykonywaną pracę)
  • Umowę o pracę – opłacone składki ZUS i płatne urlopy
  • Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku
  • Pracę w godzinach 8:00–16:00, maksymalnie raz na cztery tygodnie w godzinach 12:00 –20:00 - w Kościanie
  • Długofalową współpracę - możliwość rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w szkoleniach
  • Rodzinną atmosferę w firmie
  • Cykliczne imprezy integracyjne
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty marki YOER
  • Darmową wypożyczalnię sprzętu marki YOER
  • PAKIET MEDYCZNY – darmowy dostęp do ponad 3000 placówek w całej Polsce (w tym około 300 placówek w Wielkopolsce)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • napoje
  • świętowanie urodzin
  • Weekendowe wyjazdy
  • Darmowa wypożyczalnia sprzętu marki YOER

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Yoer w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej.

YOER to:

- ponad 15 lat doświadczenia w branży e-commerce,

- ponad 12 lat doświadczenia we wprowadzaniu na rynek polski i europejski nowoczesnych rozwiązań z branży drobnego AGD,

- ponad 6 lat doświadczenia w produkcji i wprowadzaniu na rynek polski drobnego sprzętu AGD pod własną marką YOER.

Mamy know-how. Przyjdź i zobacz jak sprawnie działamy.

Poznaj przedsiębiorstwo, które rzetelną i dobrze zorganizowaną pracą osiąga konkretne zyski.

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, ale chęci do nauki, otwartego umysłu, zapału do pracy i nastawienia na wspólny sukces firmy!

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją nowoczesnego sprzętu drobnego AGD pod własną marką YOER. Stanowimy zgrany zespół ambitnych, energicznych ludzi z zapałem do pracy. Stawiamy na pracowników rozwijających się, chcących poszerzać swoje umiejętności i kompetencje.

Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta E-commerce / YOER Polska, Bernardyńska 2, Kościan