Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta eobuwie.pl x MODIVO

eobuwie.pl

  • Wrocławska 17, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

eobuwie.pl

Wrocławska 17

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa Klienta eobuwie.pl i MODIVO na rynek polski,

  • Obsługa korespondencji e-mailowej,

  • Udzielanie informacji Klientom,

  • Przyjmowanie nowych zamówień,

  • Doradztwo oraz badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów,

  • Elektroniczna obsługa zleceń.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz umiejętność budowania prawidłowej swobodnej wypowiedzi,

  • Dobra dykcja,

  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii i gramatyki,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Opanowanie, cierpliwość, pozytywne nastawienie do pracy i ludzi,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym,

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Dyspozycyjność pozwalająca na pracę w systemie dwuzmianowym między g. 8:00 a 21:00 (pon-pt.) oraz weekendy między 08:00 a 19:00.

To oferujemy

  • Pracę w centrum Zielonej Góry (biuro w centrum handlowym Focus Mall),

  • Profesjonalne szkolenie stanowiskowe i wsparcie członków zespołu,

  • Pracę z mnóstwem ciekawych ludzi,

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę po okresie próbnym),

  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną,

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, Modivo.pl oraz CCC,

  • Program poleceń dla pracowników,

  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przyjazna atmosfera

eobuwie.pl

MODIVO S.A. - jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy rynku e-commerce w Polsce, który swoim innowacyjnym omnichannel’owym podejściem podbija kolejne międzynarodowe rynki. 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność.

Jesteśmy firmą technologiczną, dlatego głównym priorytetem na najbliższe lata jest dla nas istotne powiększenie zespołu software development – jednego z kluczowych ogniw całego biznesu.

Rozwijamy nasze własne produkty, więc duża decyzyjność, wpływ na projekt oraz produkt są u nas na porządku dziennym. Robimy rzeczy absolutnie nieprzeciętne, dlatego też poszukujemy osoby otwartej i ambitnej, która swoją motywacją i proaktywnością zasili zespół.

Może to właśnie Ty? 😉

Przewiń do profilu firmy